Casier-Încasator - Red-Sevens.ro

CASIER – ÎNCASATOR

Dacă îți dorești să aparții unei echipe tinere și pline de entuziasm, acest job este pentru tine.
RedSevens angajează casier – încasator în: Arad, Bacău, București, Cluj-Napoca, Iași, Oradea și Timișoara.

Cerințe:
– Sociabilitate, persoană activă, bune abilități de comunicare;
-Persoană calmă, cu stăpânire de sine, cu simțul responsabilității bine dezvoltat;
– Atenție la detalii;
– Experiența nu este necesară, asigurăm instruire la locul de muncă;
– Avantaj: experiență de lucru cu banii.

Responsabilități:
– Supravegherea sălii de jocuri;
– Întâmpinarea clienților cu amabilitate și profesionalism;
– Acordare de asistență clienților și explicarea regulilor de joc;
– Promovarea promoțiilor și oferirea detaliilor clienților;
– Efectuarea operațiunilor de plăți și încasări de la și către clienți;

Beneficii:
– Pachet salarial motivant;
– Bonusări;
– Tichete de masă;
– Pachet cu servicii medicale gratuite;
– Mediu de lucru plăcut și dinamic;
– Echipament de lucru;
– Posibilități de avansare în cadrul companiei; (încrederea fiind o calitate de bază în cadrul companiei, preferăm să avansăm întâi angajații la nivel intern).

Așteptăm cu nerăbdare cv-ul tău la adresa de email [email protected]