JÁTÉKTEREM-MENEDZSER

A RedSevens vezetősége munkatársat keres Nagyváradra, Kolozsvárra, Temesvárra és Bukarestbe.
Ha megfelelsz az alábbi profilnak, küldd el önéletrajzodat a 𝒉𝒓@𝒓𝒆𝒅𝒔𝒆𝒗𝒆𝒏𝒔.𝒓𝒐 címre, és mi a lehető leghamarabb felvesszük veled a kapcsolatot!

Követelmények:

– Szerencsejáték-terem vezetésében szerzett legalább 2 éves tapasztalat;
– Vezetői, tervezési és szervezési képességek;
– Integritás, objektivitás, kezdeményezőkészség, szociabilitás, felelősségtudat;
– Következetesség a cselekvésekben és személyes hatékonyság;
– Nagy motiváció a munka jövedelmezővé tételére és a tevékenység fejlesztésére.
– Utazási hajlandóság.
– Társalgási szintű angol nyelvtudás.
– Jó PC- és Microsoft Office-ismeret.
– B kategóriájú jogosítvány

Feladatok:

– A játéktermek szervezése és felügyelete a legmagasabb szintű hatékonysággal, a vállalati eljárásokkal és politikával összhangban,
– Biztosítja a hatékony működés és a szolgáltatások nyújtásának optimális feltételeit;
– A szervezeti struktúrának és a ROI-nak megfelelően meghatározza a csapat feladatait és felelősségi körét;
– Kommunikációval és értékeléssel motiválja a csapatot
– Idővel nyomon követi a célkitűzésekkel szemben elért eredményeket és jelentést tesz;
– Marketingkampányokat javasol és hajt végre;
– Figyelemmel kíséri a versenyzők tevékenységét és intézkedéseit a tevékenységi területén.

Előnyök:

– Vonzó fizetési csomag;
– Étkezési utalványok;
– Ingyenes orvosi szolgáltatáscsomag;
– Teljesítménybónusz;
– Céges autó és telefon.